• Свеж
Украс Вечера Табела Оркестарот Кујна Додатоци Нова Година Подароци, Божиќ Украси Садови Носителот Торба Flatware Носителот На Прибор За Јадење Торбичка(3)

Украс Вечера Табела Оркестарот Кујна Додатоци Нова Година Подароци, Божиќ Украси Садови Носителот Торба Flatware

Buyers rating:
DEN 1780.80

Од стока

Материјал : Не-плетени крпа.Големина : 14*11cm,16*13cm,17*13cm,16*10см,17*12cm,20*12cm.Боја : Како на сликата.Количина : 1pc.Пакет : 1pc x Садови Носителот Торба.Материјал : Не-плетени cloth Size : 14*11cm,16*13cm,17*13cm,16*10см,17*12cm,20*12cm Quantity : 1pc Package : 1pc x Садови Носителот Bag Color : Како picture Perfect декорација за Божиќ party A избор на боја дизајни за да се исполнат различни појавување needs New година gift Merry божиќ и среќна нова year Good среќа за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне