• Свеж
Херкулес Sägemann Silkline SL8 Antistatic Коса за Сечење Чешел, 7.5-Инчен Должина

Херкулес Sägemann Silkline SL8 Antistatic Коса за Сечење Чешел, 7.5-Инчен Должина

Buyers rating:
DEN 529.92

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.Посебно висок квалитет на термопластични Материјали.Додај во удобноста на вашиот секојдневен чешлање.Совршен за вашата коса стил и зацврстување на косата.Добра ергономија, свилен се чувствуваат и antistatic ефект.Херкулес Sägemann Свила линија SL8 antistatic коса за сечење Чешел е посебен висок квалитет на термопластични материјали мешавина што го прави чешел особено лесно да се менува и еластична.Светлината бојата на чешел, исто така, го прави толку посебен.Стил и сечење темна коса е едно искуство со Свила линија.Посебно омилени за професионална.Должина : 7.5-Инчен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Denman D24 Detangling Гребло Чешел
  • Свеж
Се проценува:

Denman D24 Detangling Гребло Чешел

Detangling гребло чешел.Совршен за двете професионална и домашна употреба.Боја : Црна.Големина : 210mm x 50mm x 90mm.Den

DEN 355.68