• Свеж
Туш Caddy 2-Pack, Пластични Простор Туш Полица со Лепило, Ѕид Монтирани Складирање Организатор со Крпа Бар, Полици Силен и Здрав за Бања, Кујна

Туш Caddy 2-Pack, Пластични Простор Туш Полица со Лепило, Ѕид Монтирани Складирање Организатор со Крпа Бар,

Buyers rating:
DEN 1173.60

Од стока

【✅180°Ротирачки рек】Погодна за инсталирање на разни агли,решетката може да се ротира за 180 степени,Може да биде инсталиран хоризонтално или во аголот.moymuke. 【✅Пластични Материјали -Безбедност】нерѓосувачки челик материјал има остри рабови и се е лесно да се нула во вашите раце.Пластични материјали со заоблени рабови, ќе биде безбеден за вас и вашето семејство. 【✅Моќен Лепило】- Моќен лепило е водоотпорен.Може да се обезбеди туш рек стабилна.тоа е многу леплива, ве молиме проверете ја позицијата пред да ја инсталирате.ние исто така нудиме и дополнителни еден лепило во изобилие.ОТСТРАНУВАЊЕ ВОДИЧ : Употреба на фен за да се загрее на налепница, солза го исклучите лесно кога се загрее доволно. 【✅Мултифункционален】-Постои една касета и четири 4 Скриени кука, касета може да се стави накит или сапун, 4 Скриени кука може да се користат да се откажам крпи, тие може да биде укината и скриени кога не е во употреба.повеќе погодно. 【✅Packeage Вклучени】- 2×туш caddies, 2×лепило(1 куки), 1×инсталација опис.Answer : ___________________________ NOTE : бања полица беше 12 месеци гаранција, Ако имате проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне