• Свеж
Hollister Кањонот Избега Men EDT Спреј 3.4 оз

Hollister Кањонот Избега Men EDT Спреј 3.4 оз

Buyers rating:
DEN 653.28

Од стока

Лансиран од страна на дизајн на куќа на hollister во годината на 2020 година. Оваа вуди зачинета мирис има мешавина од бергамот, црн пипер, cardamom, ветивер, смрека, жалфија, зелена белешки, пачули, oakmoss, и килибар.Се препорачува за секојдневна употреба.Зголемување на интересот и на кожата пријателски мирис.Тоа е долготраен мирис.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Hollister во годината на 2020 година. Оваа вуди зачинета мирис има мешавина од бергамот, црн пипер, cardamom, ветивер, смрека, жалфија, зелена белешки, пачули, oakmoss, и килибар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Odori Тоалетната Вода, Spigo, 3.4 Унца
  • Свеж
Се проценува:

Odori Тоалетната Вода, Spigo, 3.4 Унца

По лажат колекција Bois 1920, која беше презентирана во 2005 година, Enzo Galardi продолжува неговиот автор патувањ

DEN 3359.76