• Свеж
RASNONE Спојлер Покривот Крило на Воздухот Вител Генератор Diffuser Ајкула Перка Универзалната за 10pcs Kit (Јаглерод Стил 2)

RASNONE Спојлер Покривот Крило на Воздухот Вител Генератор Diffuser Ајкула Перка Универзалната за 10pcs Kit

Buyers rating:
DEN 230.16

Од стока

【Автомобил Декорација】Модерен ЕВО стил, мазна и shinny површината им даде на вашиот автомобил агресивен изглед и прави издвоите. 【Силно Лепило】Силна само лепило на автомобил, здрав и не е лесно да се падне, остана да се почитуваат преку груби состојба. 【Влечете Намалување】Намалување на воздушниот отпор и воздух, бучава, подобрување на стабилноста на возилото во текот брзо возење. 【Универзална 】Универзална вклопат за повеќето автомобили, нема потреба за измена или се отстранува. 【Лесно Да се Инсталира】Употреба на дното лепило директно стап ,треба соодветна мерка да ги добие совршено подреден во средина. 【Автомобил Декорација】Модерен ЕВО стил, мазна и shinny површината им даде на вашиот автомобил агресивен изглед и прави издвоите. 【Силно Лепило】Силна само лепило на автомобил, здрав и не е лесно да се падне, остана да се почитуваат преку груби состојба. 【Влечете Намалување】Намалување на воздушниот отпор и воздух, бучава, подобрување на стабилноста на возилото во текот брзо возење. 【Универзална 】Универзална вклопат за повеќето автомобили, нема потреба за измена или се отстранува. 【Лесно Да се Инсталира】Употреба на дното лепило директно стап ,треба соодветна мерка да ги добие совршено подреден во средина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне