• Свеж
MSA 10102184 Предност 420 Твин-Порта Половина Маска Респираторните, Голем, Црн/Сив

MSA 10102184 Предност 420 Твин-Порта Половина Маска Респираторните, Голем, Црн/Сив

Buyers rating:
DEN 777.36

Од стока

Само три главни компоненти.Патент-очекување на уникатен подигнат собранието.User-friendly паѓачката подигнат опција.Криви вратот токи.Мазна дизајн утеши headband.На MSA предност 420 половина-маска респираторните е дизајниран со удобноста, се вклопуваат, сигурност и намален трошок на сопственост.На MSA предност 420 респираторните функции на патент-очекување Uni Bond Над-моделирани во едно парче силикони лице дел кој помага да се елиминира можно истекување патеки кои може да бидат присутни во други конкурентни силикони половина-маска respirators.На MSA предност 420 респираторните е наменет за употреба со сите пластични MSA предност касети, како и метал MSA Comfo навој касети.Касети, филтри, делови и прибор се продава одделно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20