• Свеж
Мотокрос Dirt Bike Ѕид Decal Налепница Сет на 10 - Decal Налепница Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба Спална соба - Dirt Bike Ѕид Уметност за Дома Декор Декорација

Мотокрос Dirt Bike Ѕид Decal Налепница Сет на 10 - Decal Налепница Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба Спална

Buyers rating:
DEN 1944.00

Од стока

Со едноставен applique, вашиот соби ќе се трансформира во една голема тематските место сакате целосно да уживате.Секој силуета е индивидуално се намали за лесна инсталација.Дома декор и соба декорација идеи се лесно кога изборот на вистинскиот ѕид decal за вашата тема, и The Vinyl Guru нудиме широк избор на ѕид decals, кои ќе се вклопат на вашите потреби.Инсталација на настава се вклучени за вас.Точните димензии на decals се дадени во нашиот оглас.) да се вклопуваат совршено.Decal е тенка (3mil.Она што е во вашата пратка? : Сет од 10 6Ó да 9Ó Мотокрос Dirt Bike Ѕид Decal Налепница, поединечно cut Installation Instructions Packaging Лизга & Coupons All на нашите decal се печат со нашиот Печат на Автентичноста од The Vinyl Guru.Десет (10) пропорционална silhouettes, меѓу 6" и 9" на најдолгата страна; нашите мотокрос dirt bike ѕид decal налепница се направени на ОТСТРАНЛИВ ВИНИЛ МАТЕРИЈАЛ Со дебелина од околу 3 рацете на лак со отстранлив акрилик лепило.Нашите силуета е конструиран за затворени простории и на отворено.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ.ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ.БЕЗБЕДНА ЗА ВАШИОТ ЅИД.Нашите производи се Направени во САД и носи 100% гаранција за квалитет.ПРЕНОСЛИВ.Оваа оркестарот е направен од премиум самолепливи и отстранлив винил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне