• Свеж
YCWO Накит Алатки Поставите Хривнија Mandrel Jeweler Чекан Хривнија Големина Мерење Овална Хривнија Mandrel Хривнија Накит Формирање Алатки со Гумен Чекан Мажи Жени Изработка

YCWO Накит Алатки Поставите Хривнија Mandrel Jeweler Чекан Хривнија Големина Мерење Овална Хривнија Mandrel

Buyers rating:
DEN 695.76

Од стока

-Најмалиот дијаметар на хривнија вретено е 37.6 cm и најголем дијаметар е 75.6 cm. -Направен од висок квалитет на пластика, без штета на вашиот накит и не носат проблем. -Пластични круг хривнија вретено со скала, го направите вашиот накит големина повеќе точни. -Деформирани нараквица, накит поправка, промена на големината на квалитетот tools. -Гумен чекан, мултифункционални алатка со отстранлив завршува, чекан големина е за 23.5 cm/9.2 долг, 6,9 см/2.7 во широк, 2.5 цм дебели; чекан глава : 2.5 cm/1in.Трговско име : со скала хривнија mandrel set100% бренд new Bracelet mandrel дијаметар на најмалите 37.6 cm во најголем дијаметар 75.6 cm Rubber чекан, отстранлив мултифункционален алатка на двата краја, чекан големина за 23.5 cm/9.2 долг, 6,9 см/2.7 во широк, 2.5 цм дебели; чекан глава : 2.5 cm/1in.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне