• Свеж
Nudquio Афроамериканец Убава Девојка Плоштадот Керамички Увеселителен парк за Домашен Бар Ресторан Кујна Десктоп Оркестарот

Nudquio Афроамериканец Убава Девојка Плоштадот Керамички Увеселителен парк за Домашен Бар Ресторан Кујна Десктоп

Buyers rating:
DEN 340.80

Од стока

Тоа е термички изолирани и да не се лизга.Во потрага snazzy и заштита на вашата маса во исто време, тие се на напорна работа, додека одржување на површини убаво.7 cm, ова може да се одржи чаши вода, кафе, чаши, вино, чаши, чаши чај Или совршена големина за сите други просечната големина првенство.Оваа увеселителен парк е и уметнички и практични.Аглите се благодатно криви дизајн, полиран мазна, интимни и практични.е погодна за давање како Housewarming или одмор подарок на ваш пријател или близок.Можете да поставите вашата чаша пиво, кафе, чај првенство, ладни пијалаци на овие coasters, одговара за сите семејства, хотели, ресторани и барови.Кондензат капки вода за неколку секунди и се задржи на табелата врвот чиста и уредна.Тоа изгледа многу стилски, едноставен и елегантен, нека ги красат место што сакате да ги красат.4 cm, ширина : 3,7 инчи/9.Произведено во САД или Увезуваат.Добар избор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне