• Свеж
ICEFANG GN6 Патрола Тактички Куче Подигнат 5-Поени Прилагодливи K9 Обука Вест Кука и Јамка Панели

ICEFANG GN6 Патрола Тактички Куче Подигнат 5-Поени Прилагодливи K9 Обука Вест Кука и Јамка Панели

Buyers rating:
DEN 647.76

Од стока

[Големина на Градите : 25"-31" );Големи(Врат : 18"-24" ; Градите : 28"-35");X-Large(Врат : 20"-28" ; Градите : 32"-39"); 2 : Ова се Подигнат не е да се користат со вратоврска надвор;3 : Горат и се зацврсти на крајот на рака ако е потребно ,Бидете Сигурни дека крајот на рака не е протриване; 4 : Миење : Рачно миење со детергент, исплакнете со чиста вода, оставете да се исуши. [Стабилност на нашите sepcial U-мило дебелина најлон webbing направи ремени не е пресврт и не sliping. [КУЧЕ ИДЕНТИФИКУВАНИ s вратот за да го Дофати Подигнат Брзо и Лесно При Одење во Толпата ,друга по должината на назад за да го Подигнете Вашето Куче Кога се во/надвор од Автомобил. [КУЧЕ ИДЕНТИФИКУВАНИ] : . 2" Ленти од Кука и Јамка Панел Пораби на Двете страни ,ќе ви Овозможи Прикачите ID Значка Многу Patch да се Идентификуваат Вашето Куче.Подигнат е дизајниран од страна на Ставање 3 Поединечни Компоненти Заедно ,нудат 5-поени прилагодливи ,Бидете Сигурни дека Тоа се Подигнат е сит се вклопуваат за вашето Куче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне