• Свеж
Shriner Круг Masonic Авто Амблем - [White & Злато][3 Дијаметар]

Shriner Круг Masonic Авто Амблем - [White & Злато][3 Дијаметар]

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Мерки Околу 3" Дијаметар.Направени од Цинк Легура.Заврши со Епоксидна Боја и Јасно Грб.Лепило Поддршка за Лесна Апликација!.Се работи најдобро за стакло, метал, и пластични површини кои се рамни.Декоративни авто амблем.Кора на тенки пластични капакот на задната страна за да се открие лепило подлога.Се држиме до рамен чиста површина.Се работи најдобро за метал, пластика и стакло.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Супермен Хром Авто Амблем
  • Свеж
Се проценува:

Супермен Хром Авто Амблем

Официјално лиценцирани Супермен хром амблем 4" x 3".Придава преку бојатабезбедно лепило пена лента што не

DEN 478.80
Бетмен - Големи Амблем Dark Knight
  • Свеж
Се проценува:

Бетмен - Големи Амблем Dark Knight

Прецизност изведуваше многу силна 16 GA нерѓосувачки челик бранеа заврши амблем.Висок квалитет со премиу

DEN 479.76