• Свеж
Пеперутка Неонски Знаци Розова Сино Пеперутка Неонски Светла Батеријата или USB Напојува Ноќ Светлина Ѕид Оркестарот за Детска Соба Спална соба Божиќ Фестивал Парт

Пеперутка Неонски Знаци Розова Сино Пеперутка Неонски Светла Батеријата или USB Напојува Ноќ Светлина Ѕид Оркестарот

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

★【Неонски Знак Светлина До Вашиот Дом】LED неонски светлина направен од флексибилни LED лента, светлата плоча.LED Пеперутка Неонски светла имаат 2 дупки, може да се закачи на ѕид или ставете ја на маса, што е погодно за работа.Ако не сте со користење на неонски светла, ве молиме отстранете ја батеријата и го стави во суво место.Оваа светлина е дизајниран исклучиво за внатрешни работи употреба, освен влажни простории. ★【USB или Батеријата Операција】Wanxing Пеперутка led неонски светлина бара само 3 АА батерии (не се вклучени), или може да се поврзани со мобилен порта или адаптер преку USB кабелот за напојување, и моќта банка или компјутер може да биде. ★【Тоа како да го користите】Пеперутка неонски знаци големина е 9*7.Не ја вметнете или исклучете го кабелот за напојување со влажни раце.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне