• Свеж
mDesign Мека Ткаенина Салон Фиока Плакар и Складирање Организатор Сет за Дете/Бебе Соба или Расадник - Голем Сет од 5 Организаторите, Текстура Печатење на Сини Herringbone

mDesign Мека Ткаенина Салон Фиока Плакар и Складирање Организатор Сет за Дете/Бебе Соба или Расадник - Голем

Buyers rating:
DEN 527.76

Од стока

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : Зачувувате и организирате чорапи, чевли, onesies, маици, примање ќебиња, кадифен играчки, мали книги, додатоци, пелена осип креми и масти, лосион, медицина, медицински потрошен материјал за коса, четки, чешли, aspirators, термометри и повеќе; се Меша и натпревар за складирање на организаторите за бескрајни организација можности; Сет од 5 вклучува еден 8 дел, 4 еден дел, еден правоаголник, и 2 плоштадот организаторите.СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : мека складирање организаторите се задржи плакарот и расадник соба нередот под контрола со зачувување на сите ваши малку еден е најважен; Овие организаторите направете го тоа лесно да најдете токму она што ви треба, кога е потребно тоа; Совршен за зафатен мајки; Употреба множители заедно за да се создаде големи организациски поставена за координирани складирање низ собата.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за деца, tweens и возрасни лица; Користење насекаде сакате да додадете малку забава и whimsy на вашиот организациски потреби; Одлични за плакари, салон фиоки, лен плакари, менување на табели, салон, блузи, playrooms, спални соби, dorm соби и повеќе.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : 4 Оддел 12.375" x 14" x 4.1" висока; 8 Оддел 7.25" x 12.375" x 4" висока; Правоаголник 11.25" x 6" x 4.25" висока; Мали Плоштади 5.75" x 5.75" x 4.25" висока.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне