• Свеж
14 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Црвена, 0.0641 Дијаметар, GPT, 60 Volts

14 AWG Мерач Заробени поврземе Жица, 1000 ft Должина, Црвена, 0.0641 Дијаметар, GPT, 60 Volts

Buyers rating:
DEN 3686.88

Од стока

Должина : 1000 Стапки.Изолација : PVC (Вкупната Дебелина : 0.117").Тип : GPT Заробени Жица.Боја : Црвена.Напон Оценка : 60 Volts.GPT Основно Жица се користи секогаш кога некоја апликација ја одредува SAE J1128 барања за општа коло жици.Ова вклучува автомобилската, електричен мотор, и генератор апликации.Тоа е верижен бакарна жица обезбедува добра електрични конективност додека сте PVC изолација ја штити жица против триење, хемикалии, масла и растворувачи.Достапни во Црна, Црвена, Бела, Сина, Зелено и Жолто.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Фах Кабел, Заштитени, 16/3, 1000 Ft.
  • Свеж
Се проценува:

Фах Кабел, Заштитени, 16/3, 1000 Ft.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 19219.68