• Свеж
MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може со Капак Мека Блиску Recycler, Отстранлив Внатрешна Wastebasket,од не ' Рѓосувачки Челик Тенок Профил на Возилото Ѓубре Bin/Сива/15L/4Gal

MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може со Капак Мека Блиску Recycler, Отстранлив Внатрешна Wastebasket,од не '

Buyers rating:
DEN 7010.40

Од стока

Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни e-mail и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly.Мали корпата за Ѓубре со Капак е Одлична за Крие Ѓубре и Запечатување Мирис за да се Заштити Вашата.на Возилото со Гумена Површина Е Надграден со Целосна Нерѓосувачки Челик Возилото.Издржливи Нерѓосувачки Челик Педалата Го Прави Лесно да се Отвори Капакот Без Користење на Рацете.Елегантна, Отпечатоци-Доказ, дупка со Отпорни на Нерѓосувачки Челик е Лесно да се Чисти.Ја надополнува Секоја Кујна или Канцеларија Décor.Капакот Останува Отворен за колку Што Ви се Допаѓа — Совршени за Повеќе Задолженија.Корпата за ѓубре Тип : Нога Type Shell Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Applicable Сценарија : Семејството Use Opening и Затворање Метод : Педалата Type Tips : ве Молиме Проверете ја Големината и Бојата Пред Купување.Ве молиме Имајте во предвид Дека Може да Има Мала Боја Разлика Поради Различни Монитори, ве Молиме да се Разбере.Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Овозможи 3-5 Cm Разлика, Ви Благодарам.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Го поздравуваме Вашиот Shaand Повратни информации, Така Што Ние Може да Ви Обезбеди со Подобро Стоки и Услуги.Ние Сме Убедени Дека Можеме Да ги Задоволат Вашите Потреби со Производи; Ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате преку е-Маил за да се Реши Проблемот.Добредојдовте на Нашата Продавница, Различни Стилови за да се Купи, Ви Посакувам Среќни Секој Ден!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Umbra ESMA Отпад, Никел
  • Свеж
Се проценува:

Umbra ESMA Отпад, Никел

Единствена, нередовно во облик на отпад за бања или кујна.Направени од ' рѓаотпорни на никелобложено мес

DEN 958.80