• Свеж
BETHYNAS 24Pcs Долго Овална Лажни Ноктите со Дизајн Bling Сјајот Пеперутка Поклон-Куп Лажни Ноктите Акрилик Притиснете На Ноктите со Лепак Налепници за Жени, Девојки (црвен?

BETHYNAS 24Pcs Долго Овална Лажни Ноктите со Дизајн Bling Сјајот Пеперутка Поклон-Куп Лажни Ноктите Акрилик

Buyers rating:
DEN 189.60

Од стока

Подарок Избор Деликатна и елегантен пеперутка лажни нокти за жени, со шик бои и стилски дизајн, убав подарок за вашата сопруга, девојка, љубовница, мамо, најдобри пријатели и така натаму, ќе ги донесе удобен и лесен нокти уметност искуство и додадете развива на шарм и личност за нив.Тоа може да трае 1-2 недели и може да се користи.Алатки кои може да ги исполни сите чекори, лесен за употреба. ❤ Пакет Содржина : ❤ -24*лажни нокти (12 различни големини)-1*лепак налепница на состојба ( вклучувајќи 24*налепници)-1*мини нокти датотека-1*бука стап❤ упатство за Употреба : ❤ -Удар вашиот нокт површина со датотека-Чистење на вашите нокти со алкохол брисеви и нека се исуши природно-Одберете лепак налепници на правото големина да се држиме за вашите нокти-Изберете лажни ноктите на правото големина да притиснете на вашите нокти и задржете за 10 секунди-Скратете го лажни ноктите во големината и обликот сакате❤ Отстранување Совети : ❤ -Натопи некои лак смена со бука стап-Употреба на бука се држи до pry лажни ноктите нежно-се Отстрани лажни нокти и остаток лепило-се Однесуваат на некои помине чувар на вашите нокти-Лажни ноктите може да се користи по отстранување.Пакет Вклучуваат 24* долго овална лажни нокти(12 различни големини)+1* лепак налепница лист+1* мини нокти датотека+1* бука стап.Погоден за секојдневна фустан-up и сите други посебни прилики како свадба, танц партија, топка, банкет, матурска, ноќен клуб и така натаму.Супериорен Квалитет Пеперутка Лажни Ноктите Исклучителна салон клип-ons, направени од високо квалитетна ABS, еколошки, безопасни за вашето здравје.Апликации Долго акрилик лажни ноктите со дизајн, не само за manicurists, но исто така и за нокти љубовници, можете да дизајн свој стил во само неколку минути.Лак-јазол Овална Прес-ons на Разни Големини 12 различни големини за да го изберете, можете да дознаете право големини без разлика што големини ноктите од прстите, потоа да ги намали и полски потоа во форма и должина ви се допаѓа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00