• Свеж
ONGHAHYIS Четка за заби Првенство Патување Четка Првенство миење на устата Првенство Пијат Чаша Домаќинство Неколку Четка за заби Првенство (Боја : Сина)

ONGHAHYIS Четка за заби Првенство Патување Четка Првенство миење на устата Првенство Пијат Чаша Домаќинство

Buyers rating:
DEN 295.20

Од стока

ONGHAHYIS. "Нашите заби носителот има уникатен изглед, не само што е функционална, туку ќе направи секој внатрешни работи сјај од својата суптилна, уметнички и модерен минималистички изглед.Ние направивме за нашите држачот за четки за заби за бања со страст и љубов за дизајн и за природата.Бања првенство имаат едноставно дизајн, тоа е корисен производ за складирање на вашите заби на вашата бања маса, без да заземаат премногу простор.Тоа не е само може да држач за на четка за заби, но може да се одржи за чешел, паста за заби, шминка четка, и др.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне