• Свеж
Jopwkuin Висок Стол Подлога, Бебе Висок Стол Царинење Лесни за Автомобил Перница и Бебето Подлога за Бебе Висок Стол Перница(【Малку Чудовиште】)

Jopwkuin Висок Стол Подлога, Бебе Висок Стол Царинење Лесни за Автомобил Перница и Бебето Подлога за Бебе Висок

Buyers rating:
DEN 448.56

Од стока

【УДОБНО СУНЃЕРОТ】 : перница материјал е сунѓер.Ова е затоа што сунѓер е помек и поудобно, обезбедување удобно искуство за слатки бебиња. 【ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ】 : Не само што може да се користи како бебе висок стол перница, но исто така и како шетач маска, автомобил перница и бебето подлога. 【ЗАБЕЛЕШКА】 : Нашата перница е погоден за повеќето високи столови на пазарот.Може да постојат некои високи столови кои не можат да се користат.Ве молиме да се комбинираат нашите опис и слики да го изберат висок стол кој ви одговара. 【КАКО да се ИСЧИСТИ】 : Погоден за миење на рацете, затоа што машината за перење е премногу tensioned и чаир перница е лесно да се оштетат. 【ЕДНОСТАВЕН за УПОТРЕБА】 : висок стол перница е лесно да се инсталира и да ги отстрани можете да го користите висок стол подлога со доверба да ги задоволи секојдневните потреби.Функција : 1. ЕДНОСТАВЕН за УПОТРЕБА : висок стол перница е лесно да се инсталира и да ги отстрани можете да го користите висок стол подлога со доверба да ги исполни вашите дневни needs2. УДОБНО СУНЃЕРОТ : перница материјал е сунѓер.Ова е затоа што сунѓер е помек и поудобно, обезбедување удобно искуство за симпатична babies3. ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Не само што може да се користи како бебе висок стол перница, но исто така и како шетач маска, автомобил перница и бебето pad4. Answer : ___________________________ NOTE : Нашата перница е погоден за повеќето високи столови на пазарот.Може да постојат некои високи столови кои не можат да се користат.Ве молиме да се комбинираат нашите опис и слики да го изберат висок стол, која одговара на you5. КАКО да се ИСЧИСТИ : Погоден за миење на рацете, затоа што машината за перење е премногу tensioned и чаир перница е лесно damaged Specification : Предмет Тип : Висок Стол Pad Material : Сунѓерот Пакет Листа : 1 x Висок Стол Подлога.

Карактеристиките

Item Type:
High Chair Pad
Material:
Sponge
Package List:
1 x High Chair Pad :

Вака можеби ќе ви се допадне