• Свеж
80Pcs Копче Синџир Прстени Сплит Комплет, Вклучувајќи 80Pcs Копче Прстен со Синџир и 80Pcs Скок Прстен со 80Pcs Завртка Око Иглички најголемиот Дел 2.5 CM/1 Инчен за DIY Занаети На

80Pcs Копче Синџир Прстени Сплит Комплет, Вклучувајќи 80Pcs Копче Прстен со Синџир и 80Pcs Скок Прстен со 80Pcs

Buyers rating:
DEN 174.96

Од стока

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - ќе добиете 25мм копче прстен со синџир, 80 отворите скок прстени и 80 завртки очите, вкупно 240 парчиња, доволни количини целосно да ги задоволи вашиот нормален занает проекти.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - дијаметар на копчето прстен е прибл. 2.5 cm/1 инч во дијаметар со 2.5 cm/1 инчи долг синџир, дијаметар на отворите скок прстен е за 0.8 cm/0.3" и завртка око pin е 1cm х 0.5 cm.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Рамни копче прстен, синџир и завртки направени од железо легури, не е лесно да ' рѓа и корозија, одлична изработка, компактен артикулационите, мазна површина, богата со сребрена металик сјај.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Копче прстен и други додатоци отворите скок прстен и завртка око pin се спакувани одделно, не треба да се купи други делови, неколку додатоци се лесно да се инсталира за да се откажам привезоци или други накит и прават други DIY проекти.ПОГОДЕН ЗА DIY - Со смола материјал да се направи уникатен keychains или други подарок украси и DIY занаети, други делови може да се користи како белегзии ѓердани накит и други украси, им даде на игра да креативност и сл. 80 Pcs Копче Синџир Прстени за Полнење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне