• Свеж
Danzig Черепот Логото 3-Парче Сет Постелнина 86 X70 Утешителот Ватенка Поставите Близнак Големина Мека Прекривки Покрие Сет со 1 Ватенка Покрие 2 Перница Шамс за тинејџер

Danzig Черепот Логото 3-Парче Сет Постелнина 86 X70 Утешителот Ватенка Поставите Близнак Големина Мека Прекривки

Buyers rating:
DEN 2399.76

Од стока

Изработени Од 100% Микрофибер Материјал!Им помогне да Добиете Подобро Ноќен Сон И Чувство На разбудуваат, сосема Нов Изглед!.Светли Бои Се Дизајнирани За Да Не Избледи Со Текот На Времето.Супер Меки, Донесе Крајната Удобно Спиење, Светли Бои И Слики.Како Роденденски Подарок Или Посебен Празник Подарок За Вашата Сакана Деца, Момчиња, Девојки, Деца, Години, Млади, Добри Пријатели, Членови На Семејството.Ова Е Дефинитивно Еден Неверојатен Подарок.Вклучува 1 Ватенка Поклопецот На 86"X70" И 2 Pillowcases На 20"X30".На Ватенка Капак Има.Невидливи Патент На Страна И 4 Аглите Внатре Да Се Осигура Дека Вашиот Ватенка Е На Место.Не Патент Pillowcase, На Pillowcase Се Чисти И Уредни, Со Плик Печат.Рака Мие И Во Машина За Миење На Собна Температура, Не Кајгана, Не Се Исуши, Не На Сонце, Не Железо.Нашите Ултра-Меки И Меки Микрофибер Алтернативни Утешителот Е Сè што Ви Треба За Еден Поспана Ноќен Сон.Со Луксузно Мека И Лесна Пополни, Тоа Е Навистина Една Сезона Постелнина Колекција.Уживајте Во Грациозен Се Чувствуваат На Утешителот Во Текот На Летото, И Навивам Нагоре Во Топлина Во Постудено Месеци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00