• Свеж
KISBINI Унисекс Девојки Долг Ракав Памук Маица Врвот Tees

KISBINI Унисекс Девојки Долг Ракав Памук Маица Врвот Tees

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дише и мека рака се чувствуваат памучни Блузи.Децата солидна боја долги ракави т-маица.Активни лесни џерси.Екипажот вратот и удобен високо водат tee.Одлично за undershirts и секојдневно носат во пролет и есен и зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне