• Свеж
Homyl Туш Caddy Бања Полица Бања Прибор за Складирање Организатор Складирање Полица за Хотел - S

Homyl Туш Caddy Бања Полица Бања Прибор за Складирање Организатор Складирање Полица за Хотел - S

Buyers rating:
DEN 503.52

Од стока

* Широк опсег на употреба : може да се користи како тоалет складирање багажник, десктоп складирање, спална соба за складирање, кујна складирање багажник, зачин шише багажник, туш складирање багажник, итн. * Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик пластика, водоотпорен и ' рѓа-доказ, може да се обезбеди подолг живот. * Чување на полица има ограда за да се спречи предмети од паѓање и да е побезбедно. * Организирано складирање го прави вашиот дом погледнете повеќе чисти. * Мултифункционален : Тоа може да се одржи чаши, туш гел, шампон, сапун, клима уред, Зачин тегла итн, и да ви помогне да се зачува простор.Опис : - квалитетни материјали : направен од високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик пластика, водоотпорен и ' рѓа-доказ, може да се обезбеди подолг живот. - Чување на полица има ограда за да се спречи предмети од паѓање и да е побезбедно. - Организирано складирање го прави вашиот дом погледнете повеќе чисти. - Мултифункционален : Тоа може да се одржи чаши, туш гел, шампон, сапун, клима уред, Зачин тегла итн, и да ви помогне да се зачува простор. - Широк спектар на употреба : може да се користи како тоалет складирање багажник, десктоп складирање, спална соба за складирање, кујна складирање багажник, зачин шише багажник, туш складирање багажник, итн.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Size Табела : S : 20x9x6cm/7.87x3.54x2.36inch M : 23x10x6cm/9.06x3.94x2.36inch L : 28x12.1x8cm/11.02x4.76x8inch Package Вклучува : 1 Парче Складирање Shelf Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристиките

- Material:
Stainless Steel
Size Chart:
S:
20x9x6cm/7.87x3.54x2.36inch
M:
23x10x6cm/9.06x3.94x2.36inch
L:
28x12.1x8cm/11.02x4.76x8inch
Package Includes:
1 Piece Storage Shelf :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Вака можеби ќе ви се допадне