• Свеж
Пет Чаши Керамички Чаши Двојно Кучиња, Мачки Сад во Собата Вода, Храна Фидер Носителот Канистер Колекција Навалите Покрена Покачена Стојат Медиум за Миленичиња

Пет Чаши Керамички Чаши Двојно Кучиња, Мачки Сад во Собата Вода, Храна Фидер Носителот Канистер Колекција Навалите

Buyers rating:
DEN 736.80

Од стока

Домашно милениче внесувач, индивидуализира Фидер Одлична за Кучиња, Мачки и Мали Животни од Различни Големини.Издржливи материјали керамички милениче сад : Пет сад е направен од Порцелан, Керамика, која е многу здрава и безбедност за домашни миленици.Тилт Агол Дизајн : навалена мачка храната сад чува храна се наредат или паѓа на центар, тоа помага да се задржи на храна од турка надвор од сад, лесно за вашата мачка да јаде.Совршен за рамно лицето мачки.Намалување на Вратот Оптоварување : поставените мачка сад има право висина, дозволувајќи им на мачка да јаде во повеќе природен вратот позиција.Така вашата мачка може да седат и да јадат сосема удобно.Помалку Неред и Среќен Сопственик : стабилна основата е поширока, тоа го прави за безбедна за јадење без неред од ѓубрето над.Намалување на драстично да прави хаос.Домашно милениче внесувач, Идеално еден фидер за секое домашно милениче.Име на производ : Пет Feeder Product боја : Бела Производ Материјал : Ceramic Stainless steel Wood What ќе добиете : Пет Feeder Tip : Овој производ не содржи никакви домашни миленици.Внимание : 1. Големината е мерени рачно, и мали грешки се нормална.2. Ние ќе брод колку што е можно побрзо, бидејќи тоа е меѓународен превоз, ве молиме да бидете трпеливи.Домашно милениче внесувач, клучните Придобивки : Спречува храната крадење и стрес на mealtimes во мулти-пет домови, ги чува вашите миленици поздрав со контролирање на делови и помага да се задржи тежината под контрола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Trixie Милениче Додаток
  • Свеж
Се проценува:

Trixie Милениче Додаток

TRIXIE поддржува поморски заштита на проекти врз основа на продажба на собирање и на тој начин се придонес�

DEN 1588.80