Со сето ова. 180 прехранбени производи

Претставата 1-41 180 опции
LEI NU60-F480125-I1NN AC Адаптер 48V 1.25 НА 60W w/PC
  • Свеж
Се проценува:

LEI NU60-F480125-I1NN AC Адаптер 48V 1.25 НА 60W W/PC

Бренд : ЛЕИ, Лидер Electronics Inc.Модел : NU60F480125I1 NN.P / N : NU60F1480123 S.Влез : 100240 V~1.4 5060 Hz.Излез : 48 V 1.25 A Wattage : 60 W.LEI NU60F480125I1

DEN 455.76
Plantronics 86079-01 AC Напојување
  • Свеж
Се проценува:

Plantronics 86079-01 AC Напојување

Plantronics AC напојување.Уредот е поддржано : слушалки адаптер.Компатибилност : Plantronics Mda200 слушалки адаптер.Р�

DEN 379.20