• Свеж
Automotiveapple Пред Задниот Рог Тркала Tigris Амблем за Kia НИРО

Automotiveapple Пред Задниот Рог Тркала Tigris Амблем за Kia НИРО

Buyers rating:
DEN 2375.76

Од стока

Содржина : 1 x Tigris 3.0 Амблем Пред 128mm x 65mm.Содржина : 1 x Tigris 3.0 Амблем Задните 128mm x 65mm.Содржина : 1 x Tigris 3.0 Амблем Воланот Рог Капа.Содржини : 4 x Tigris 3.0 Амблем Тркало Покрива Капа.Автомобил Опрема : 2017 Kia Ниро. - САД(Соединетите американски држави) Купувачот превозот е USPS испорака на услугата.Plz купите по мерење на големината на амблемот.Амблемот може да биде во различни големини во зависност од годината и оценката на возилото.Ве молиме купувачите по мерење на големината на амблемот.Совршен исто како слика.Можете да ја промените DIY со себе.Лесна Инсталација Добро направен Квалитет Најдобар Квалитет и совршено се вклопуваат во Оваа точка е сигурно да се подобри изгледот на вашиот надворешен Гарантира СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ И да ЗАВРШИ!!!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

FANMATS NCAA Авто Државата Боја Амблем
  • Свеж
Се проценува:

FANMATS NCAA Авто Државата Боја Амблем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Карактеристики Единствена Др

DEN 163.44