• Свеж
SunStory Преносни Јасно Мека TPU Случај со Keychain Прстен Наменета за AirTag Заштитни Случај Покрие AirTags Држачот (2 Пакети) Случај за Apple AirTag Tracker (2021) (Јасно 4 Пакети)

SunStory Преносни Јасно Мека TPU Случај со Keychain Прстен Наменета за AirTag Заштитни Случај Покрие AirTags

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

[Пакет] : 2*Јасно Мека TPU Air Tag Заштитни Случај (со исклучок на Airtag). [Високо-Квалитетни Материјали] : Мека TPU, пот-доказ, отпорно на гребење, перат, додавајќи минимална тежина и да се чувствуваат удобно. [Супер светло и единствен дебелина] : едноставен за Инсталација и отстранување на вашиот Air Tag tracker,По повторува за истражување и испитување, големината на производот може да биде совршено компатибилни со воздух ознака. [Употреба Повод] : дизајн, лесно да се биде обврзана да ги други работи како што се копчиња, автомобил копчиња, миленичиња, или друг уред за да помогне да се носат со вашиот Air Tag, песна и да ја најдете. [Задоволителна услуга] : контактирајте со нас најпрво за секој производ прашања, Sun Story тим ви обезбедува со задоволителни решенија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Db: Дек Случајот 100Ct Жолти
  • Свеж
Се проценува:

Db: Дек Случајот 100Ct Жолти

Оптимизиран за двојноракави картички држи до 100 двојноракави картички или 120+ еден ракави картички, стан

DEN 168.00