• Свеж
Момчето Краток Пижами Групи за Деца Sleepwear Лето 2 Парче деца Pjs 2-7T

Момчето Краток Пижами Групи за Деца Sleepwear Лето 2 Парче деца Pjs 2-7T

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

100% Памук.Машина За Миење.Материјал : 100% Памук,меки и удобни.Квалитетот Ткаенини : Дише,Таписерии изработка,мека рака чувство,Висока удобност,Без pilling или исчезнат, без деформација да помогне да се заштитат детето кожата.Моден Дизајн : Dinosau,Багер,Простор,Камион,Воз,Ајкула шема,Секое дете, момче е фаворит,Многу стилски и симпатична.Голема подароци за Роденден,Училиште и некои посебни денови.Повод : Деца Момчиња Пижами Совршен за Велигден, Секојдневно носење,Спиење носат,Празник носат,Партиски носат,Campwear,спорт и сите неформални носат во текот на летото и пролет.Совети : Бебе момчиња pajama групи се дизајнирани според големината на повеќето Американски момчиња.Ако вашето дете е над просекот,За удобно се вклопуваат, една или две поголеми димензии се препорачува.Пакување : 1× Малку Момчиња Краток Пижами Групи за Деца Памук Диносаурус Камион Ѕвездена Воз Sleepwear Лето 2 Парче детска Облека Pjs 3-10 TElastic појаси и јаки не предизвикува иритација или itching Easy да се стави на и да ги преземат off Suitable за пижами и секојдневно носење.Големина:3 T-Топ Должина : 15.75Биста : 12Панталони Должина : 21.65Ракав Должина : 13.78Колковите : 11.61-4 T-Топ Должина : 16.53Биста : 12.8Панталони Должина : 22.64Ракав Должина : 14.57Колковите : 12.2-5 T-Топ Должина : 17.32Биста : 13.29Панталони Должина : 23.62Ракав Должина : 15.35Колковите : 12.8-6 Години-Топ Должина : 18.11Биста : 13.98Панталони Должина : 24.61Ракав Должина : 16.14 И ДеловиКолковите : 13.39-7 Години-Топ Должина : 18.89Биста : 14.57Панталони Должина : 25.6Ракав Должина : 16.93Колковите : 13.98-8 Години-Топ Должина : 19.68Биста : 15.16Панталони Должина : 26.57Ракав Должина : 17.71Колковите : 14.57-10 Години-Топ Должина : 20.47Биста : 15.75Панталони Должина : 27.56Ракав Должина : 18.5Колковите : 15.16-.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне