• Свеж
Џамбо Clothespin Бања Пешкир Носителот, 1 Clothespin, 12 clothespin, farmhouse бања оркестарот, перење соба оркестарот, бебе соба оркестарот, крпа кука (Темно Орев)

Џамбо Clothespin Бања Пешкир Носителот, 1 Clothespin, 12 clothespin, farmhouse бања оркестарот, перење соба

Buyers rating:
DEN 340.80

Од стока

ЛИСТАТА Е ЗА ЕДЕН CLOTHESPIN ГОЛЕМИНА 12x2 1/2 инчи дадат изјава со оваа уникатна, селски 12" clothespin.Како забавен начин да се откажам вашиот крпи, облека, или дете е уметност!Стави еден во кујната да се откажам вашата рака крпи, или во градинка за ќебиња!Купи само еден или целиот сет од 3! Има толку многу можности.Сите предмети се заврши со висок квалитет дамка.Четири Команда Ленти ќе биде преполна со твоите clothespin за лесно штета решение да висат на вашите ѕидови или од врата на врата.Сите предмети се сопствени направени од премиум дрво, што значи дека додека вашиот објект ќе биде доследен во основниот изглед, боја, и мерки, може да биде природен варијанса поради разликите во дрво жито Листата е за еден clothespin (2 на сликата).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне