• Свеж
Coolvie Целосна Душек 10 Инчен, Хибридни Душек со Кул Удобност Маска, Мемориска Пена и Издржливи Џеб Innerspring, 100-ноќ Судење, Двојна Големина Душеци

Coolvie Целосна Душек 10 Инчен, Хибридни Душек со Кул Удобност Маска, Мемориска Пена и Издржливи Џеб Innerspring,

Buyers rating:
DEN 2102.40

Од стока

Полна Големина : 54"W x 75"L x 10"Х. Освежен Спиење Искуство Coolvie целосна душеци имаат трајни независно innerspring систем, удобност мемориска пена, и кожата-friendly дише плетени покривка, која ќе се зајакне душек воздушниот проток и даде исклучи топлина кога спиеш.Да ви донесе мирен спијам цела ноќ.Среден-фирма Удобност Coolvie 10 Инчен хибрид душек дизајн совршено се согласува да вашето тело, перница движења на телото, и може да помогне во олеснување на притисокот поени.Одлична комбинација на пена и innerspring да се создаде средна цврстина и луксузен удобност за вас.Удобноста & Тивка Ноќ извори индивидуално се истакна за време на операција, која може да се приспособат на вашиот држење на телото кога спиеш и да се обезбеди подобра поддршка за вас.Секоја пролет спакувани поединечно и не се мешаат едни со други, кој ќе се изолира вашиот партнер движење во текот на ноќта.Во склопот на Превозот Coolvie душек спакувани in-a-Box носи директно до вашиот дом за лесно прилагодување.И душек може да работи со видови на кревет рамки, како платформа кревет, кутија пролет, slatted платформа, прилагодлив база, итн.Coolvie Услуга Coolvie душек обезбедува 100-ноќ судење и 10-годишно ограничена гаранција.Ако има било какви прашања во врска со вашиот душек ве молиме слободно да ни e-mail.Нашата служба за корисници тим е секогаш таму да ви помогне.Боја : Црна | Големина : Полн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Casper Спиење Елемент Душек, Кралот
  • Свеж
Се проценува:

Casper Спиење Елемент Душек, Кралот

Онанирачки удобност на непобедлива цена.На горниот слој на Air Scape TM перфорирани пена помага да се задржи

DEN 1665.60