• Свеж
IWELL Ѕид Виси Полица, 34.84'H Цврсто Дрво Виси Замав Складирање Полица со Јута Јаже, 3 Ниво Виси Windows Растенијата Полица, Селски Складирање Рек Дома Декор Екранот за Секој

IWELL Ѕид Виси Полица, 34.84'H Цврсто Дрво Виси Замав Складирање Полица со Јута Јаже, 3 Ниво Виси Windows Растенијата

Buyers rating:
DEN 791.76

Од стока

Тоа е многу популарна внатрешен или надворешен ѕид декорација.ГОЛЕМИНА : 18.Мала тежина и иновативен дизајн, може да се користи за вашата бања да ги организирате вашата бања млеко, лак, етерични масла, шампон и други toiletries, и за вашата кујна да се одржи зачин шишиња, желе тегла и масло шише, или за вашата спална соба да ги прикажете вашите омилени фотографии, свеќи, succulents, итн.Овие ѕид јаже монтирани имаат софистициран дизајн, не само што може да се прикаже предмети на полица, но, исто така, покажуваат вашиот уникатен вкус на другите.Тоа не е само објект организатор но исто така добар дома декор.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.УНИКАТЕН ДИЗАЈН и ДЕКОРАЦИЈА НА ВАШАТА СОБА : Дали сте во потрага за полиците кои додадете селски допир и задоволство за вашата соба?Тогаш овие виси јаже полиците се што сакате, додавајќи шарм во вашата соба.Овие слатки јаже лебди полиците се направени од цврсто дрво и издржливи јажето, тоа се само тегови 3.тие се флексибилни и прилагодливи полиците, должина на кабелот е прилагодлив на вашиот склопот на висина.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.52 LBS, иако тие се лесни, но тие се доволно силни за да се одржи вашите растенија, книги, слики, и други мали предмети.52 LBS, но може да се одржи 6 LBS.План започнува на датумот на купувањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне