• Свеж
Беа 25,5 Barnwood & Pompeian Табела Безбол Палка Табела Светилка Постави

Беа 25,5 Barnwood & Pompeian Табела Безбол Палка Табела Светилка Постави

Buyers rating:
DEN 1164.00

Од стока

Додадете некои ажурирани уникатен & модерен стил на вашиот дом, со овој barnwood дизајниран постави на маса светилки.Секоја светилка покажа едно дрво тело w/ a заострените светилка сенка го завитка во бело и црвено тапан нијанси.Дали одмор на вашиот nightstands, поставени на страна маси во денари, или скриена во вашиот омилен читање јадење, овој сет на светилки додава еден допир на топлина за било dcor.Сет од две светилки, секој е беа 25,5" високи.Хексагонални основи се 5" широк.Секоја светилка користи еден 60-вати максимум "На" крушка (не се вклучени) и се одликува со E26 штекер со 2-начин на префрлање.Се обичај обоени осветлување и ефекти со користење на соодветни 60-вати максимална smart светилки (не се вклучени), или да го приклучиш на вашиот светилки во smart места (не се вклучени) што може да се користи со виртуелни асистенти, како што се 's Алекса или Google Дома Асистент за крајна контрола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне