• Свеж
300Pcs Накит Наоди Комплет Алуминиум во Сребрена Hummer Ноктот Clasps со Отворите Скок Прстени,Ѓердани сврзувачки елементи Кука за DIY Накит Одлуки Додатоци(12x6mm)

300Pcs Накит Наоди Комплет Алуминиум во Сребрена Hummer Ноктот Clasps со Отворите Скок Прстени,Ѓердани сврзувачки

Buyers rating:
DEN 161.28

Од стока

【Материјал】На hummer затворач е направен од метална легура, има добра отпорност на корозија и издржливост, лесен за употреба и долгорочно одржување. 【Големини】На hummer затворач е 12x6mm,дијаметар на скок прстен е 5мм. 【DIY】Hummer тока и се фрламе прстен се основните комбинација како белегзија или ѓердан конектор,право големина го прави DIY накит повеќе погодно. 【Посилни】На алуминиумски материјал ќе се направи врска посилни, и тоа нема да падне и да бидат оштетени лесно за време на употреба. 【Пакет Вклучуваат】100pcs hummer затворач & 200pcs скок прстени.Ако имате било какви прашања во врска со производот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето. 1.Алуминиумски материјал е повеќе издржлив и лесен за чување. 2.Право големина го прави вашиот DIY производство поудобно. 3.Благородна боја појавување го прави вашиот колокација повеќе убави. 4.Исклучителна hummer тока може да бидат заменети со други додатоци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне