• Свеж
за Blu Приказ на Случај 2 за Жени, Девојки Сјајот Луксузни Сјаат Симпатична TPU Силикони Тенок Телефон Случај со Bling Дијамант Кристал Браник Прстен Стојат & Рака Случај

за Blu Приказ на Случај 2 за Жени, Девојки Сјајот Луксузни Сјаат Симпатична TPU Силикони Тенок Телефон Случај

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

【Уникатен Прстен Потпирачот】Поддржува 360 степени ротирање и за 180 степен виткање, може да се користи како потпирач, дозволувајќи им на hands-free, го користите вашиот Blu приказ 2 од било агли удобно.Назад сјаат се вметнете дел од сјајот хартија, ставени во случај, да се избегне од директно допирање, па секогаш ќе остане sparkley и нема да се smudged.Тоа избегнува од директно допирање, па секогаш ќе остане светкавиот и нема да се smudged.Внатрешниот слој е дел од glittery хартија.Производ : 1 * телефон случај 1 * телефон Рака Ова е ултра-тенок TPU мека случај со bling rhinestones, особено за Blu Приказ 2 B130 DL.Дијамантски Прстен Потпирачот : Дијамантски прстен потпирачот завидна hands-free и го подобрува вашиот гледање искуство. 2 Слој дизајн : надворешниот слој е мека TPU случај со боја, rhinestones и потпирачот.Ве молиме Имајте на ум : Постои дел од скриени железо внатре во центарот на носителот прстен, што му овозможува да го стави на магнет автомобил планината време.【Луксузно сјајна дизајн】На Blu приказ 2 сјајот на случај е направен од 2 слоја, но ултра-тенок.Совршен cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон.Постои вратот lanyard во пакет како подарок.Ве молиме Имајте во предвид : Случај не поддржуваат безжичен полнач, бидејќи на прстен стојат, ве Молиме да го отстраните пред да го користите безжичниот полнач. 【Компатибилен со】Овој Случај Само се вклопува Blu приказ 2 Телефон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00