• Свеж
OUSEE ВОДЕНА Бања Огледало Кабинет Конкретни Сива 35.4x4.7x17.7

OUSEE ВОДЕНА Бања Огледало Кабинет Конкретни Сива 35.4x4.7x17.7

Buyers rating:
DEN 2337.60

Од стока

Додадете контакт на естетски префинета во вашата бања со оваа LED огледало кабинет, која додава на современ стил за секоја соба!Бања кабинет карактеристики на RGB светлина, па бојата на ЛЕР може да се промени.Двете полици во внатрешноста на кабинетот нудат дополнителни бања складирање.Тие лесно ќе се приспособат на вашите суштински toiletries и бања објекти како што се сапуни, шампон, паста за заби, итн.Дополнително, тоа е лесно да се чистат со влажна крпа.Стилски и функционален, овој кабинет е сигурно цел да се направи вашата соба дизајн автентична и исклучително!Боја : Конкретни gray Material : Иверица, acrylic Dimensions : 35. Додадете контакт на естетски префинета во вашата бања со оваа LED огледало кабинет, која додава на современ стил за секоја соба!Бања кабинет карактеристики на RGB светлина, па бојата на ЛЕР може да се промени.Двете полици во внатрешноста на кабинетот нудат дополнителни бања складирање.Тие лесно ќе се приспособат на вашите суштински toiletries и бања објекти како што се сапуни, шампон, паста за заби, итн.Дополнително, тоа е лесно да се чистат со влажна крпа.Стилски и функционален, овој кабинет е сигурно цел да се направи вашата соба дизајн автентична и исклучително!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне