• Свеж
fitBAG Запалено Црна Обичај Прилагодени Ракав за Samsung Галакси A30 / A30s | произведени во Германија | парична Казна Одговараат на Ткаенина Торбичка случај Покрие со Microfibre П

fitBAG Запалено Црна Обичај Прилагодени Ракав за Samsung Галакси A30 / A30s | произведени во Германија | парична

Buyers rating:
DEN 453.60

Од стока

Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било која друга случај, браник, маска или слично).Handsewn за совршено да се вклопи Samsung Галакси A30 / A30s само.Интегрирани high-end microfibre обезбедува чиста прикажат по некое време на носење.Покрај домот, ултра тенок дизајн, вашиот телефон ќе биде заштитен од гребнатини, прашина и светлината влијае и на вашиот дисплеј ќе се чистат секој пат автоматски.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.ќе се пријателски одговорени од страна на нашата поддршка.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Автоматската чистење функција од страна на интегриран high-end microfibre.fit BAG ветувања 100% квалитет и сака да се осигура голем клиент искуство - било прашања или прашања кои се однесуваат на материјалот, функционалност, бои итн.Ние, исто така, сакате да бидете сигурни дека се многу задоволни со вашиот уникатен објект по купувањето - ако имате било какви прашања само ни капка e-mail и тоа ќе се одговори брзо.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува со Samsung Galaxy A30 / A30s.Многу фини и модерен ткаенина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне