• Свеж
Dinsmores Јајце Шут-5 Шут Фармацевт AB-6

Dinsmores Јајце Шут-5 Шут Фармацевт AB-6

Buyers rating:
DEN 194.64

Од стока

Еколошки калај сплит-шут.Јајце облик.Пондериран за подобро да се превртуваат.Вклучува големини : AB(.6g), Б.Б. (.4g), 1(.3g), 4(.2g), 6(.1g).Понудени со единствена полимер зелена-тапацир да биде понежен на вашиот лидери, и или тежина напред елипсести или круг, Dinsmoress е докажан бренд на избор за "Сериозни Риболовците".Поради својата позната токсичност, доведе шут е брзо да стане минато (passй), ако не и целосно нелегално да се користи.Неколку држави се забрани употребата и/или купување.Dinsmoress создаде најдобрата замена за доведе во било летаат риболов апликација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Мејн Државата Wraparound Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Мејн Државата Wraparound Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Мејн.Го прави голем дар или убав колекто

DEN 190.80
Сувенир Шут Стакло - Кентаки
  • Свеж
Се проценува:

Сувенир Шут Стакло - Кентаки

Сувенир Шут Стакло Кентаки.Сувенир Шут Стакло 2 Оз чисто Стакло МултиБоја за печатење.Изборот на Сувен

DEN 214.80
Венецуела Toucan Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Венецуела Toucan Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Венецуела.Многу ретки и тешко да се најд

DEN 226.80
MSD 36-492 MSD Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

MSD 36-492 MSD Shot Чаша

Модерната MSD Логото 2oz.шут стакло (се Продаваат Посебно);Продаваат поединечно; 2oz.капацитет; Секој шут ста

DEN 78.96
Curaçao Мапата Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Curaçao Мапата Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Curaçao.Многу ретки и тешко да се најде обј

DEN 226.80
Сиетл, Вашингтон Ноќ Фото Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Сиетл, Вашингтон Ноќ Фото Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Сиетл, Вашингтон.Го прави голем дар или

DEN 226.80