• Свеж
Клучни Синџир за Полнење,URSMART 100PCS Keychain Занает Снабдувањето со 100PCS Скок Прстени и 100PCS Завртка Око Игли,Keychain Големо трговија на Големо за Занает DIY Pendant Одлуки(Бела К/25?

Клучни Синџир за Полнење,URSMART 100PCS Keychain Занает Снабдувањето со 100PCS Скок Прстени и 100PCS Завртка

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Пакет вклучувајќи : Потполно 100 КОМПЈУТЕРИ клучните прстени со синџир,100 PCS Завртки Очите и 100 КОМПЈУТЕРИ отворите Скок Прстени.На DIY keychain материјали големина : Прстенот со дијаметар : 1 инчен/25mm;Вкупна должина од околу 2.1 инчен/54mm; Отворите скок прстени должина, големина : 8 MM/0.3 инчен;завртката очи големина : 12 MM/0.47 инчен;.Издржлив Материјал : keychain најголемиот дел направен од високо quatitly железо,силен и здрав,нивната површина и работ мазна,не е лесно рѓа и да се деформира.Како да се Користи:Можете да додадете некои омилени елементи на копчето синџир прстени.Како на пример,играчки,англиски букви Pendant,corked од суштинско значење шише шарм.Може да се направи unqiue keychain за пријатели,workmate,семејство,соученичка и така натаму.Преносни : На keychain занает резерви е weightlight и мали,можете да го однесе каде што сакате.Не се зголеми чувството на носечките;Нема да ги преземат на вашиот простор.Мулти-Цел : Ова е голема идеална за правење автомобил keychains,lanyards,DIY смола pendant,глинени скулптури,дрво ознаки,pendant на кеси,училишни торби,purses.Одличен подарок избор на Денот на Вљубените,Мајки Ден,Божиќ,Годишнина Ден или Роденден.DIY смола pendant,Pendant на кеси,училишни торби,purses.Тоа е одлична идеја за подарок избор на Денот на Вљубените,Мајки Ден,Божиќ,Годишнина Ден или Роденден.Пакетот вклучува : . 100 PCS X Keychain Правење на Резерви. 100 PCS X Отворите Скок Прстени. 100 PCS X Завртки Очите. -Keychain Правење На Резерви. 1.Количина : 100 PCS. 2.Боја : Sliver. 3.Материјал : Метал, никел позлатен. 4.Продолжување на синџирот Должина : 1 инч (25мм). -Отворите Скок Прстени. 1.Количина : 100 PCS. 2.Боја : Sliver. 3.Материјал : Метал, никел позлатен. 4.Должина : 8 MM/0.3 инч. -Завртки Очите. 1.Количина : 100 PCS. 2.Боја : Sliver. 3.Материјал : Метал, никел позлатен. 4.Должина : 12 MM/0.47 инч.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне