• Свеж
MaidMAX Крпа Складирање Бин со Двојна Рачки за Дома Плакарот Расадник Фиоки Организатор Свитлива 10.5×11 инчи, Сет од 6, 6 Бои

MaidMAX Крпа Складирање Бин со Двојна Рачки за Дома Плакарот Расадник Фиоки Организатор Свитлива 10.5×11 инчи,

Buyers rating:
DEN 527.76

Од стока

Боја : 6 Бои.5 x 11" секој, овие Ткаенина Садовите за Складирање нуди доволно простор за организирање работи како чорапи, долна облека, расадник постелнина, пелени, хоби, занает или канцелариски материјали и одржување на нередот од очите.ЗАСИЛЕН КОНСТРУКЦИЈА ЗА долготрајна УПОТРЕБА : Картон страни и отстранлив дното вметнете даде облик на овие Расклопна Чување на Кутии, овозможувајќи им да застане на своите сопствени додека не се целосно пополнети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат

DEN 672.00