• Свеж
Моќни Електрични Овци Shearing Clippers, Животински Волна од Овци Shearing Clippers Безбедно и Практично висока Ефикасност Волна Електрични Fader Тример

Моќни Електрични Овци Shearing Clippers, Животински Волна од Овци Shearing Clippers Безбедно и Практично висока

Buyers rating:
DEN 544.80

Од стока

Овој сестран животните грижи за полнење е идеален за shearing волна, овча, кози, alpaca, llamas и други животни. [Ергономија и прецизност] : Дали сте почетник или експерт во сточарството, нашата коса clipper може да се користи за сите животни со дебели волнени капути. [Трајни Ножици] : Електрични ножици направени од страна на модерната технологија за отвори може да се спречи мечеви и ножеви од прегревање при сечење на добиток.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални електрични метал ножици се многу ефикасни.Нашите ножици се совршени за чешла волна!Дали сте новак во убавината професија или искусен професионалец, ќе може да одговори на сите нивоа на искуство. [Тешки дизајн] : Нашата здрав добиток машина има алуминиумска глава и најлон полимер тело за намалување на бучава и вибрации.Направени од издржлив материјал, кои можат да го издржат тешките бремиња кога се работи на фармата.На ергономски рачка овозможува безбедно, удобно и стабилно држење при сечење.Долгорочните заштеди, ја добиете вашата ексклузивни миленичиња чешлање производи веднаш!Спецификација на производот : Мотор : 12 V високи перформанси motor Tool главата материјал : 35 заби титаниум алуминиумски керамички сечење head Nominal напон : 110 V-240 VProduct фино подесување : 0.Професионални електрични животински влакна clipper за фарма на животните, волна shears и камилски влакна средување на kit Our електрични clipper е неопходен помошен инструмент за вашите овци козметички производи да се балансираат на ефективни дебели волна.Ви обезбеди со задоволително производи и услуги. [100% професионални услуги] : Ние се обезбеди високо-квалитетна професионална сточарство услуги за да обезбеди најдобра грижа за вашиот добиток.0 mm Uses : plug во адаптер.На долго и издржливи кабелот за напојување, исто така, обезбедува максимална флексибилност, и можете да направите промени во затворени простории или на отворено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне