• Свеж
MISSLILI Свадба Торта Нож и Серверот во Собата, Титаниум Злато Позлата Со Уникатна Керамика се Справи со Мермер Шема Торта Машина Служи Поставите Совршен За Свадба, Род

MISSLILI Свадба Торта Нож и Серверот во Собата, Титаниум Злато Позлата Со Уникатна Керамика се Справи со Мермер

Buyers rating:
DEN 455.76

Од стока

Издржливи и Не Рѓа : Трајни производи од не 'Рѓосувачки Челик, Силна Анти -' Рѓа, Мазна огледало полски работ без груб место да наштети на вашата уста, Остар торта нож е 12" доволно долго за да колачи повеќе поефикасно, се совршени за било страни, свадба, роденден или специјални настани.Лесно да се исчисти.Уникатна Керамика се Справи со Текстура : се Справи со усвојува уникатен исклучителна мермер модел се направени со анти-исчезнат техника се покажа вашата личност.Луксузна Титаниум Злато Позлата : Направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик, Силна Анти - ' Рѓа, Доведе слободни и nikle слободни Здрави за вашата секојдневна употреба.Позлата со титаниум злато, Изгледа убаво и луксуз, одговара на сите вашето злато кујнски прибор.Безвременски елегантен дизајн го прави овој сребрениот соодветни за формални настани, страни, Свадба, Роденден или секојдневни оброци.Машина за миење садови безбедно, Вие само може да се стави во машина за миење на садови за заштеда на време во миење на рацете.Добро балансирана да се вклопи сигурно во вашата рака, машина за миење Садови Безбедно.Нашата поставите усвојува уникатна керамика се справи со текстура и Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик.Издржливи и не ' рѓа, здрави за вашата секојдневна употреба.И совршен за било страни, свадба, роденден или специјални настани.Пакетот содржи : 1* Торта Пита Тесто Нож 1* Торта Пита Тесто Серверот Големина : Торта Нож : 11 inchs Торта Сервер : 10.5 inchs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне