• Свеж
NCWZYY Бања Пешкир Рек Ѕид-Монтирани Закачалка Крпа Рек Складирање Рек Полица Бања Прибор (Боја : А, Димензии : 40CM)

NCWZYY Бања Пешкир Рек Ѕид-Монтирани Закачалка Крпа Рек Складирање Рек Полица Бања Прибор (Боја : А, Димензии

Buyers rating:
DEN 3987.60

Од стока

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој простор-saver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања како наместо на преземањето на просторот, тоа ви дава повеќе.Construted на алуминиумски обезбедување на квалитетот и долговечноста.се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Во овој простор-saver крпа бар е лесно да се инсталира на ѕидот со хардвер пакети.Можат да бидат ставени во спалната соба, купатило, кујна, итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне