• Свеж
Nakamichi NS-CS2 2-Начин Crossover

Nakamichi NS-CS2 2-Начин Crossover

Buyers rating:
DEN 4438.80

Од стока

Мрежата (2 парчиња). 3.0 mm "L" Тип Клуч (1pc).Монтажа Завртка M4x30mm (мрежа) (8pcs).Nakamichi NS-CS2 2-НАЧИН CROSSOVER Она што е во кутијата : Network (2 парчиња) 3.0 mm "L" Тип Клуч (1pc) Шраф за Монтирање M4x30mm (мрежа) (8pcs).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне