• Свеж
Цртан филм Автомобил Седиште Перница за Статистика Задебелена Стол Влошки за Зголемување на Задник Лето Студент Дише Учење

Цртан филм Автомобил Седиште Перница за Статистика Задебелена Стол Влошки за Зголемување на Задник Лето Студент

Buyers rating:
DEN 948.00

Од стока

1).Заедно со уникатна и прекрасна надворешен дизајн, давајќи одличен за кожата-friendly перформанси, можете да седат на овој Седиште Перница за Болка во Грбот преку ден. 2).Донесе стилски талент за вашиот двор, или канцеларија стол со Поместена Стол.Овие стол влошки се одличен начин за да додадете утеха и поддршка за вашиот места. 3).Големината на Цртан филм Автомобили Седиште Перница е костим за повеќето столици. 4).Шарени шема на Масажа Стол Подлога се направи вашите семејства интересно во јадење на храна и декоративни вашиот десктоп. 5).Стол Перница вклучува магнет против пролизгување крпа капак.Цртан филм Автомобил Седиште Перница за Статистика Задебелена Стол Влошки За Зголемување на Задник Лето Студент Дише Учење Информација за Производот : ※ Пополнување Материјал : Памук/Кадифен ※ Unpick и Миење : Не се Отстранува и се Перат ※ Тип : Автомобил Седиште Перница, Назад Перница, Чаир Подлога, Кат Мат ※ Погоден Сезона : За цела Сезона ※ Функција : Меморија, Топло, Супер Меки, Удобни и Дише ※ Употреба : Седиште, Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија Стол, Цртан филм Перница, Дома Декорација ※ Употреба : се Фрли Перници, Задник Перница, Backrest Перница, Перници за Дневна Соба ※ Чистење тип : Рачно Перење, Машина за Миење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне