• Свеж
NUOBESTY Cupcake Кутии со Инсерти Пекарница Кутии со Прозорецот 6. 3x9. 2x2. 7 Инчи| 10 Парчиња Браун Cupcake Превозникот Контејнери 6 Празнина Тесто Торта Десерт Третираат Кутии Кол

NUOBESTY Cupcake Кутии со Инсерти Пекарница Кутии со Прозорецот 6. 3x9. 2x2. 7 Инчи| 10 Парчиња Браун Cupcake

Buyers rating:
DEN 583.20

Од стока

( : Ја вметнете во внатрешноста може да ви помогне да се одржи 6 колачи уредно и ефикасно. ( : Вие можете безбедно да се стави cupcakes во овие кутии и да ги споделите со гости и пријатели на забави, родендени. ( : Овие cupcake пакување, кутии со едноставна структура, cuboid облик дизајн го прави лесен за носење. ( : Јасна прозорец е во пакување кутија, што значи дека можете да знаете внатрешниот печење стока одеднаш, без отворање. ( : Внимателно стокмено - friendly kraft хартија, трајни, здрав и.Карактеристики- - Боја : Кафена - Материјал : Kraft Хартија.- Големина на : 24 X15. 5 X7. 5cm/ 9. 43 X6. 09 X2. 95in.Пакет Вклучувајќи 10 Компјутери Браун Cupcake Кутии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00