• Свеж
Пакет од 5 Insta Шампон за Коса Боја, Природни Кафеава 15 ml, Инстант Сјај

Пакет од 5 Insta Шампон за Коса Боја, Природни Кафеава 15 ml, Инстант Сјај

Buyers rating:
DEN 331.20

Од стока

INSTA ШАМПОН за КОСА БОЈА – во Потрага по нов изглед?Со Insta Шампон за Коса Боја, промена на начинот на вашата коса изгледа во неколку минути и да се добие сјајна и прекрасна коса за да парадирањето на нови вас.Го направи тоа со себе дома, без сад, со четка или било каква помош е потребно.ЗБОГАТЕНО СО БАДЕМОВО МАСЛО – insta шампон за коса боја е збогатен со добрина на бадемово масло и noni екстракти кои ја храни и зајакнува коса насоки.Тоа им помага во добивање на подебели се погледне и обезбедува дури и во боја која трае подолго. 100% СИВА ПОКРИЕНОСТ – Со Insta Шампон за Коса Боја боја вашиот сива боја коса насоки за само 5 минути.Нема потреба да книга состаноци повеќе, едноставно следете едноставна инструкциите.СЈАЈНА БОГАТА БОЈА на КОСАТА – Ова insta шампон за коса боја помага во smoothening до вашата коса со својата богата екстракти.Користете го ова за коса боја како шампон и да добиете нова сјајни и светкави изглед.Тоа е достапен во 4 различни нијанси (Природно Црна, Темно Кафена, Природни Кафеава, Темноцрвена).На ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ – Нашите производи дојде со најдобар квалитет.Добиете Природен изглед на косата со леснотија користење Insta Шампон за Коса Боја.Нејзиниот брз и лесен.Едноставно следете едноставна инструкциите и бојата на вашата коса за само 5 минути на вашиот сопствен како никогаш порано.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Сакам Тело Волумен Шампон (10.1 Fl Мл)
  • Свеж
Се проценува:

Сакам Тело Волумен Шампон (10.1 Fl Мл)

САКАМ ТЕЛО ВОЛУМЕН ШАМПОН 10.1 FL МЛ лесен шампон кој создава телото, волумен и сјај.Со hydrolysed пченица и соја

DEN 808.56