• Свеж
Raguso Paper Quilling Алатка, Исклучителна Занает се Тркалаат Алатка Paper Quilling Дупчиња Алатка за Рачно Изработени Занаетчиски за Возен Хартија

Raguso Paper Quilling Алатка, Исклучителна Занает се Тркалаат Алатка Paper Quilling Дупчиња Алатка за Рачно

Buyers rating:
DEN 964.80

Од стока

Мулти-цел средство со широк спектар на апликации.Таписерии и компактен, лесен за употреба.Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и долг животен век.Одлична изработка, удобно да се одржи кога го користите.Алатката е погодна за тркалање на хартија и рачно изработени занаетчиски.Функција : 1. Таписерии и компактен, поудобно да use2. Мулти-цел алатка со широк спектар на applications3. Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и долго услуга life4. Алатката е погодна за тркалање на хартија и рачно изработени craft5. Одлична изработка, удобно да се одржи, кога using Specification : Предмет Тип : Дупчиња Tool Material : Нерѓосувачки steel Uses : Ролна хартија, рачно изработени Пакет Листата : 2 x Дупчиња Алатка.

Карактеристиките

Item Type:
 Slotted ToolMaterial
Uses:
Roll paper, hand-made
Package List:
2 x Slotted Tool :

Вака можеби ќе ви се допадне