• Свеж
Персоналните Кригла Обичај Кригла со Фотографија или Лого (14oz, Бела Патување)

Персоналните Кригла Обичај Кригла со Фотографија или Лого (14oz, Бела Патување)

Buyers rating:
DEN 492.00

Од стока

14oz Персоналните патување Кригла.Нашите Сопствени Чаши се Квалитетни материјали и отпечатоци со живописни бои.Слободен Испорака на Сите персонализирани филџани од Извонредната Печатење.Додадете фотографија или Лого за да креирате ваши Сопствени Кригла.Не се стави во Микробранова печка.Започнете ја вашата утро во право со нашите Персоналните патување Чаши!Квалитет на материјалите и живописни бои ќе се направи ова богатство подарок или keepsake.Само нашиот сите бели персонализирани филџани се микробранова безбедно.Керамички Кригла, 14oz, Бела патување кригла со црна пластика врвот.Добро обложена за дигитални целосна печатење во боја, а не машина за миење на Садови или Микробранова безбедно.Направи тоа одговара на вашите потреби со вашите фотографии, дизајни, омилен спорт логоа, итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

TOAKS Титаниум 450ml Првенство
  • Свеж
Се проценува:

TOAKS Титаниум 450ml Првенство

Материјал : Титаниум (без слој) Тежина : 2.7 оз (76g).Капацитет : 15.2 оз (450ml) (се мери до врвот на чашата).Димензи�

DEN 478.80