• Свеж
EuisdanAA Сплит Копче Прстен 25mm Отворите Скок Конектор за Lanyard Патент Чанта, Никел Позлатен Железо, Пакување од 20(Llavero dividido Conector де salto abierto де 25 мм para bolso един cremallera y cordón, з

EuisdanAA Сплит Копче Прстен 25mm Отворите Скок Конектор за Lanyard Патент Чанта, Никел Позлатен Железо, Пакување

Buyers rating:
DEN 196.56

Од стока

[Size] - Надворешниот Дијаметар : 25mm; Висина : 2.7 mm; Дебелина : 1.5 mm. [Стабилна да се Користи] - Двојно циклуси дизајн го прави лесно да се отвори и да се закачите на клучеви или други предмети на.Користете клешти кога е потребно. [Позлата Површината] - Површина процес за да се обезбеди боја и сјај и површината не е лесно да се рѓа и нарушување. [Функција] - сплит прстен држи безбедно затворени, обезбедување на силна прицврстување и нема потреба да се грижите за вашиот копчињата се распаѓа([Función] : ел anillo dividido se mantiene cerrado де форма segura, lo que proporciona una sujeción fuerte y нема сено necesidad де preocuparse por que лас llaves se caigan. [Апликации] - Широко се користи за организирање на вашиот автомобил Altura : 2,7 mm; Espesor : 1,5 мм[Estable став usar] : ел diseño де bucles dobles hace que море fácil abrirlos y colocar llaves у otros elementos.Користете alicates cuando море necesario[Superficie де revestimiento] : proceso де acabado de la superficie став garantizar que el боја y el brillo y que la superficie no se оксид ni se distorsione fácilmente[Función] : ел anillo dividido se mantiene cerrado де форма segura, lo que proporciona una sujeción fuerte y нема сено necesidad де preocuparse por que лас llaves se caigan[Aplicaciones] - Ampliamente utilizado став organizar лас llaves de su coche y каса, cordones, tiradores де cremallera, bolsos, carteras у otras manualidades о regalos.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне