• Свеж
Образовни Бела Мека Книга Крпа Бебе Играчка Cognize Црна Крпа Бебе Книга Образование (Како што се покажува)

Образовни Бела Мека Книга Крпа Бебе Играчка Cognize Црна Крпа Бебе Книга Образование (Како што се покажува)

Buyers rating:
DEN 262.08

Од стока

4 X Книга Играчка.Тежина : 80g.Сцени : Word,Боја,Форма,Број.Оваа Бебиња' Книга Вклучува Едноставен Текст Кој Е Лесен За Читање На Глас Со Една Интересна Приказна Која Ги Поттикнува На Разговор И Набљудување.Животната Средина Материјал, Дозволете Им На Децата Да Се Забавуваат И Безбедно.Мека Активност Книга е исклучителен дар за доенчиња и мали години.Мека Активност Книга е рано образовни книга за newbron.Животната средина материјал, дозволете им на децата да се забавуваат и безбедно.Нашите крпа книги за бебиња е машина перат, што го прави расчистување едноставен и лесен.Книгата има интересна приказна, и шарени уметнички дела.Опис:Оваа бебиња' книга вклучува едноставен текст кој е лесен за читање на глас со една интересна приказна која ги поттикнува на разговор и набљудување.Сцени : Word,Боја,Форма,Number Weight : 80g4 x Книга Toy Size : 10x10/ЕЕЗ Материјал : Памук.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Првите Години Масажа Акција Teether
  • Свеж
Се проценува:

Првите Години Масажа Акција Teether

Ѕвездата штракаат е површината мие и се напојува со nonreplaceable батерија што е запечатено внатре во teether е р�

DEN 191.76