• Свеж
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Peaky Blinders Артур Shelby Пура Ликови Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Kindle Paperwhite 4 (2019)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Peaky Blinders Артур Shelby Пура Ликови Кожа Книга Паричникот Случај

Buyers rating:
DEN 598.80

Од стока

Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Префинет стил и заштита.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Peaky Blinders product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Идеално за гледање филмови.Пребарувате на нашиот голем избор на дизајни кои се движат од познатите цитати на уметнички портрети на ликовите; ние ќе се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Peaky Blinders случаи на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Peaky Blinders мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Форма ги исполнува функцијата.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.Брзо да го Инсталирате.Магнетни затворање систем.Добиете вашата Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Peaky Blinders случај денес и покажете ја вашата љубов кон овој еп gangster ТВ серија во заднината улиците на 1920-тите Birmingham и пошироко.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Мулти-view застане.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне